Przejdź do treści

Poszukiwane boisko do gry w blindfootball w Poznaniu!

Zdjęcie, boisko do gry w blindfootball a na nim piłkarze

Swego czasu pisaliśmy na naszym portalu o formującej się w Poznaniu drużynie blind footballu.

Obecnie osoby zaangażowane w tworzenie zespołu apelują o pomoc w znalezieniu odpowiedniego boiska do treningów. Oto, jaki komunikat wystosowali na Facebooku:

Do wszystkich fanów dyscypliny jaką jest Blind Football oraz wszystkich ludzi dobrej woli i nam życzliwych. Apelujemy o pomoc! Mamy pierwszych chętnych do gry, lada moment zostanie zarejestrowane stowarzyszenie wspierające naszą drużynę od strony formalnej, mamy ogrom pokładów energii i chęci, lecz…

Niestety nadal nie mamy boiska!Dlatego apelujemy do Wszystkich o pomoc w poszukiwaniach bezpiecznego boiska na terenie Poznania, spełniającego niżej wymienione kryteria i wymiary do uprawiania tej dyscypliny sportu:

Gra w „piłkę ślepą” odbywa się na otoczonym bandami placu gry (tego na ten moment oczywiście nie wymagamy) o wymiarach 20 na 40 metrów, a bramki mają 3 metry szerokości i 2 metry wysokości. Zdecydowanie zależy nam na boisku nie betonowym. Idealnie, gdyby to była murawa ze sztuczną trawą. Natomiast na okres zimowy poszukiwać będziemy hali zamkniętej.

Miejmy nadzieję, że choć odrobinę przyczynimy się do wsparcia umieszczając powyższą informację na naszym portalu.

Jeżeli jesteś zainteresowany udzieleniem pomocy i masz pomysł, jak to zrobić skontaktuj się trenerem-koordynatorem:

Grzegorz Jakubowski

Adres e-mail:blindfootballpoland@gmail.com

Numer tel.: 602 129 955.

Można też napisać wiadomość za pośrednictwem profilu na Facebooku tutaj.

Dodaj komentarz