Przejdź do treści

Weź udział w Warsztatach Interpretacji EKG

Plakat promujący szkolenie pod hasłem „Warsztaty EKG-zespół QRS i jego patologie”

Strona „EKG po polsku” zaprasza do udziału w warsztatach poświęconych interpretacji zapisu badania elektrokardiograficznego zatytułowanych „Warsztaty EKG-zespół QRS i jego patologie”.

To już trzecie szkolenie z cyklu studenckich Warsztatów Interpretacji EKG. Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 24 kwietnia 2022 roku o godzinie 17.00 na platformie Zoom. Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się, jaki związek ma królik z upośledzeniem przewodzenia komorowego, otrzymają garść informacji na temat zespołów QRS i SIQIIITIII oraz zdobędą wiedzę na temat rozpoznawania przerostów komór. Poznają też inne tajniki interpretacji powszechnie stosowanego w kardiologii  badania elektrokardiografem.

Ponieważ organizatorzy chcą umożliwić uczestnikom samodzielny odczyt zapisów EKG pod kierunkiem prowadzących, na szkoleniu obowiązuje limit miejsc wynoszący 100 osób.

Warsztaty są bezpłatne.

Informacje o zapisach i terminach kolejnych szkoleń zostaną udostępnione w poście na stronie wydarzenia utworzonej na Facebooku. Jako pierwsze zapisywać mogą się osoby, które uczestniczyły w poprzednich warsztatach.

Więcej informacji o wydarzeniu tutaj.

Dodaj komentarz