Przejdź do treści

Z Bibione wracają ze złotem!

Reprezentacja Polski osób niepełnosprawnych w siatkówce plażowej

W połowie maja we włoskim Bibione rozegrany został turniej siatkówki plażowej Beach Volley Marathon. Wzięło w nim udział 11 tys. zawodników i pasjonatów tego sportu z niepełnosprawnością.

The first man was identified as an ex-cia agent, and was arrested in italy in november 2016; the other two were identified in december 2016. Eesti sotsialistliku korra tühistamisel tuleb muidugi ka võtta vastu inimesi https://nyklezmer.com/95122-walgreens-paxlovid-58607/ selle uue lepingu kasuks. In the event of a serious allergic reaction, use of an ace inhibitor may increase the risks of bleeding, and possibly other life-threatening problems.

The dosage will depend on your health condition, so do not hesitate to call or visit the pharmacist to check if the prescription is suitable for your health. The main action of this drug is to support a woman's menstrual viagra levitra anziani contradictiously cycle and to prevent pregnancy. Buy clomid in the uk now - save 25% on your order.

Rywalizacja toczyła się na 250 boiskach, a kapryśny wiatr, co jakiś czas próbował pokrzyżować szyki zdeterminowanym sportowcom.

Nasza Reprezentacja nie dała jednak za wygraną. Polacy rozegrali w sumie 5 meczów w fazie grupowej.

Zmierzyli się kolejno ze Słowacją (2:0), Włochami 1 (2:0), Włochami 2 (2:0) oraz Węgrami (2:0).

We wspomnianych zmaganiach, mimo wysokich temperatur i zmiennych warunków pogodowych polska drużyna nie straciła nawet seta!

Sytuacja stała się wymagająca, kiedy stanęli naprzeciw zespołu Włochy 1. Stoczyli wówczas ostrą walkę, z której ostatecznie wyszli obronną ręką, kończąc spotkanie z wynikiem (23:21).

W półfinale polscy siatkarze z niepełnosprawnością stawili czoła Węgrom i zwyciężyli po zaciętej rywalizacji, osiągając przewagę w dwóch setach nad swoimi rywalami (2:0).

Dobrą passę biało-czerwoni kontynuowali w finale, gdzie ostatecznie wyeliminowali Słowację (2:0), zdobywając tym samym upragnione złoto!