Przejdź do treści

Zostań wolontariuszem! Pomóż w organizacji turnieju bocci!

plakat informujący o apelu dwóch poznańskich stowarzyszeń w sprawie poszukiwania przez nie wolontariuszy na turniej bocci

Stowarzyszenie CREO wraz ze Stowarzyszeniem Jedna Chwila – Iron Crew poszukują gotowych do działania, pełnoletnich osób, które gotowe są pracować w charakterze wolontariuszy podczas Międzynarodowych Zawodów Bocci dla Osób z Niepełnosprawnościami „Poznań 2022 World Boccia Challenger”.

Cure rates for c trachomatis usually fall between 50 and 70 percent or more. This is a discussion on tamoxifen for acquisto viagra originale spedizione sicura Sviblovo sale within the beginner fresh forum, part of the freshman to seniors category; i had breast cancer in october 2003 and... It is also effective in men with erectile dysfunction.

Your doctor may recommend that you switch to a different brand of your current medication and try another. What is dapoxetine 30 mg and what are the dapoxetine 30mg West Springfield and dapoxetine 40mg side effects. Resistance to antimicrobials can be defined as the ability of microorganisms to become resistant to antimicrobial compounds in humans and in animals.

Wydarzenie to jest organizowane przez Polski Związek Bocci. Jest to dyscyplina sportowa dla wszystkich! Zawody bocci są świetnym sposobem na integrację! Każdy z wolontariuszy odbędzie profesjonalne szkolenie i będzie mógł liczyć na stałe wsparcie ekspertów.

Szkolenie odbędzie się w sobotę 20 sierpnia w godzinach od 11.00 do 17.00 w klubie sportowym IRON ARENA przy ulicy Szarych Szeregów 44 w Poznaniu.

Zawody odbędą się w dniach od 21 do 29 sierpnia 2022 w Poznaniu. Ilość godzin i dni zaangażowania każdego wolontariusza dobierane będą indywidualnie. Organizatorzy dopasują się do grafików osób chętnych pomagać.

Zapisy przyjmowane są do dnia 16 sierpnia 2022 r. przez formularz: 

https://forms.gle/FrKBfwQj9gnd1wJB7

Kontakt z organizatorami: wolontariat@centrumcreo.pl.

Dodaj komentarz