Przejdź do treści

Aktualne źródła finansowania dla organizacji pozarządowych

Mamy coś dla wszystkich przedstawicieli organizacji społecznych, którzy potrzebują środków na nowe działania prowadzonych przez nich podmiotów trzeciego sektora. Zapewniam ich, że doradcy pracujący w Stowarzyszeniu Centrum PISOP wiedzą gdzie ich poszukiwać!  Doradcy tej organizacji zapraszają  na webinar zatytułowany „Aktualne źródła finansowania organizacji pozarządowych”.

Tradycyjnie pracownicy Centrum PISOP zebrali dla przedstawicieli organizacji trzeciego sektora propozycje konkursów, w których mogą aplikować wielkopolskie podmioty społeczne. Spotkanie prowadzić będzie Beata Donaj, doradczyni Centrum PISOP. Prelegentka nie tylko opowie o najciekawszych konkursach skierowanych do podmiotów trzeciego sektora działających w naszym regionie lecz również w miarę możliwości postara się odpowiedzieć na ewentualne pytania uczestników.

Spotkanie odbędzie się już jutro, to jest w dniu 10 maja 2023 r.  w godzinach od 10.00 do 11.30 na Platformie ZOOM (link przesłany zostanie osobom biorącym udział w wydarzeniu tuż przed spotkaniem).

By wziąć udział w webinarium trzeba się zarejestrować korzystając z linku dostępnego tutaj.

W przypadku pojawiających się wątpliwości i pytań związanych z organizacją spotkania organizator prosi o kontakt z Beatą Donaj za pomocą adresu poczty elektronicznej: beata.donaj@pisop.org.pl.

Spotkanie jest organizowane w ramach projektów:

„LOWES – Leszczyński Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej” przy Centrum PISOP, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

„LCIWIS – Leszczyńskie Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych” współfinansowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

„CAMP – Centrum Aktywnych Mieszkańców w Poznaniu” realizowanego z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

Dodaj komentarz