Aktualne źródła finansowania organizacji pozarządowych

Plakat promujący webinarium aktualne źródła finansowania organizacji pozarządowych

6 października 2022 r. w godzinach od 10.00 do 11.30 Centrum PISOP zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych na webinarium zatytułowane „Aktualne źródła finansowania organizacji pozarządowych”.

Webinar adresowany jest do wszystkich przedstawicieli wielkopolskich NGO, którzy zastanawiają się, na temat tego skąd pozyskać środki na realizację pomysłów organizacji społecznej, w której pracują lub z którą są związani. Podczas wydarzenia, Beata Donaj, doradczyni Centrum PSIOP opowie o obecnie trwających konkursach, w których aplikować mogą organizacje pozarządowe z naszego województwa. Uczestnicy będą mogli zadawać pytania prelegentce.

Spotkanie odbędzie się na platformie ZOOM (link zostanie wysłany po uzupełnieniu formularza zgłoszeniowego).

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest tutaj.

Wydarzenie odbędzie się w ramach projektów:

„LOWES – Leszczyński Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej” przy Centrum PISOP, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

„LCIWIS – Leszczyńskie Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych” współfinansowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

„CAMP – Centrum Aktywnych Mieszkańców w Poznaniu” realizowanego z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

Więcej informacji tutaj.

Dodaj komentarz