Przejdź do treści

Aktualne źródła finansowania organizacji pozarządowych

W środę, 5 kwietnia 2023 r. w godzinach od 10.00 do 11.30 w formule on-line odbędzie się spotkanie zatytułowane “Aktualne źródła finansowania organizacji pozarządowych”.

Na wydarzenie zaprasza Stowarzyszenie Centrum PISOP. Podczas warsztatu doradcy tej organizacji przekażą przedstawicielom organizacji trzeciego sektora  zebrane przez nich propozycje konkursów, w których uczestniczyć wielkopolskie organizacje pozarządowe. Spotkanie prowadzić będzie Beata Donaj, doradczyni Centrum PISOP, która z chęcią odpowie na dodatkowe pytania.

Wydarzenie odbędzie się na Platformie ZOOM (link do pokoju na Zoomie zostanie  przesłany tuż przed spotkaniem).

Zapisy tutaj.

W przypadku pytań organizator prosi o kontakt z Beatą Donaj za pomocą adresu e-mail: beata.donaj@pisop.org.pl.

Spotkanie odbywa się w ramach projektów:

„LOWES – Leszczyński Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej” przy Centrum PISOP, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

„LCIWIS – Leszczyńskie Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych” współfinansowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

„CAMP – Centrum Aktywnych Mieszkańców w Poznaniu” realizowanego z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

Dodaj komentarz