Przejdź do treści

Betlejem Poznańskie z NGO na Rynku Łazarskim świetną okazją do promocji

Plakat promujący betlejem poznańskie z ngo na Rynku Łazarskim

Miasto Poznań, Fundacja Wspierania Kreatywnej Edukacji, Rozwoju i Rewitalizacji „KREAKTYWATOR” i Pozarządowy Poznań umożliwiły wszystkim poznańskim organizacjom społecznym czynny udział w Betlejem Poznańskim na Rynku Łazarskim.

Przypominamy, że Betlejem Poznańskie na Rynku Łazarskim potrwa od 3 do 18 grudnia 2022 roku w godzinach od 12:00 do 19:00. Dzięki kooperacji Miasta Poznania i Fundacji „KREAKTYWATOR” podczas wydarzenia NGO będą mogły zaprezentować swoją działalność oraz sprzedawać swoje produkty. Organizatorzy od wystawców nie pobierają opłat.

Stoiska, w których NGO-sy będą mogły promować swoją działalność mają wymiary 2×3 metry. Są to domki z drewna z dostępem do prądu, który z zewnętrznej strony zostanie udekorowany szyldem Pozarządowego Poznania.

Zgłoszenia przyjmowane są przez Katarzynę Hełpę-Liszkowską z Fundacji Wspierania Kreatywnej Edukacji, Rozwoju i Rewitalizacji „KREAKTYWATOR” –  mailowo: fundacja.kreaktywator@wp.pl lub telefonicznie: 605 616 612 (w sytuacji gdy nie będzie można dodzwonić się pod wskazany numer Fundacja  prosi o wysłanie smsa z prośbą o kontakt i informacją o nazwie organizacji).

Dodaj komentarz