Przejdź do treści

Jak skutecznie współpracować z mediami?

6 kwietnia 2023 r. w godzinach od 9:00 do 14:00 Stowarzyszenie Centrum PISOP zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych do Restauracji Blue Kot w Lesznie przy ulicy Niepodległości 2 na warsztaty zatytułowane „Pożegnaj stres związany z wystąpieniami publicznymi”.

Obecność w mediach niesie za sobą szereg korzyści dla niemal każdej organizacji społecznej. Działania NGO są ważne i z tego powodu warto je nagłaśniać. Jak o nich mówić i skutecznie je prezentować przedstawiciele organizacji trzeciego sektora dowiedzą się podczas warsztatu, który poprowadzą Kinga Grabowska (dziennikarka TVP) oraz Justyna Schaefer-Kurkowiak (Stowarzyszenie Centrum PISOP). Prelegentki opowiedzą o:

  • przełamywaniu barier w wystąpieniach publicznych,
  • komunikacji niewerbalnej
  • odbiorcach wystąpień przedstawicieli NGO.

Ponadto uczestnicy spotkania dowiedzą się, o tym jak dobrze wypaść przed kamerą i o czym warto pamiętać podczas wystąpienia publicznego. Prowadzące podpowiedzą między innymi:

  • Jaką przyjąć postawę ciała?
  • Jak się ubrać?
  • Jaki sposób mówienia powinien towarzyszyć każdemu wystąpieniu publicznemu?.

Uwaga! Pierwszeństwo rejestracji na wydarzenie mają przedstawiciele NGO z subregionu leszczyńskiego. W przypadku wolnych miejsc przyjmowane będą także zgłoszenia od przedstawicieli organizacji pozarządowych z pozostałej części  Wielkopolski.

Ilość miejsc jest ograniczona.

Zgłoszenia za pośrednictwem formularza dostępnego tutaj przyjmuje Małgorzata Skorupska za pomocą adresu e-mail: malgorzata.skorupska@pisop.org.pl oraz pod numerem telefonu 534 202 744.

Szkolenie zostało dofinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Dodaj komentarz