Napisz projekt społeczny z Centrum PISOP

  • przez
  • NGO
Logo Centrum PISOP

We wtorek, 29 marca w godzinach od 9.00 do 14.15 w Restauracji Mała Latte w Lesznie przy ulicy Armii Krajowej 15 odbędzie się szkolenie dla przedstawicieli NGO poświęcone pisaniu projektów społecznych.

Warsztat będzie stanowił okazję do rozmowy o budowie wzoru oferty konkursowej i sposobu jej wypełnienia. Prelegenci przedstawią zasady pisania projektów społecznych, dobre praktyki przy sporządzaniu harmonogramu projektu i  jego budżecie. Część wydarzenia poświęcona zostanie na opowiedzenie o zasadach Konkursu Mikrodotacji Wielkopolska Wiara, który rusza już dziś, to jest 21 marca 2022.

Zgłoszenia należy kierować za pośrednictwem formularza dostępnego tutaj do dnia 25 marca 2022 r. na adres mailowy mikolaj.kostaniak@pisop.org.pl.

Osoby, które biorą udział w zajęciach pierwszy raz będą korzystać ze wsparcia Leszczyńskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej proszone są o wypełnienie Formularza Uczestnika Projektu wraz z Oświadczeniem, który dostępny jest tutaj.

Uwaga!!! Data wypełnienia Formularza i Oświadczenia musi pokrywać się z datą spotkania, czyli 29 marca 2022 r. Wypełnione dokumenty należy przesłać na adres karolina.tomyslak@pisop.org.pl.

Po ich weryfikacji należy oryginały wysłać na adres:

Centrum PISOP
ul. Plac Metziga 26/6
64-100 Leszno

Dodaj komentarz