Przejdź do treści

„Wrocław bez Barier” – ruszyła 13. edycja plebiscytu

Mamy dobrą wiadomość! Fundacja Potrafię Pomóc ogłosiła właśnie nabór kandydatur w 13. edycji plebiscytu „Wrocław bez Barier” im. Bartłomieja Skrzyńskiego.

Fundacja docenia i nagradza osoby, instytucje i firmy, które podejmują działania na rzecz likwidacji barier i tym samym udzielania wsparcia środowisku osób z niepełnosprawnościami i szczególnymi potrzebami.

Doceniamy w ten sposób również aspekt podniesienia atrakcyjności Wrocławia jako miasta przyjaznego dla wszystkich grup społecznych – podkreślają przedstawiciele fundacji.

To już 13., ale z pewnością nie pechowa,edycja tego ważnego plebiscytu, który ma za zadanie akcentować przedsięwzięcia służące pełnej integracji społecznej.

Certyfikaty zostaną w tym roku wręczone w sześciu kategoriach, które eksponują działania na rzecz powszechnej dostępności i wyrównywania szans dla różnych grup społecznych.

Kategorie konkursowe są następujące:

  • Miejsce dostępne dla wszystkich;
  • Działania innowacyjne w zakresie powszechnej dostępności;
  • Integracja społeczna;
  • Społeczna odpowiedzialność biznesu;
  • Kultura bez barier;
  • Dostępne miejsce pracy.

Zgłoszenia kandydatów przyjmowane są do 4 września 2023 r.

Formularz zgłoszeniowy można pobrać tutaj.

Formularze należy wysyłać mailowo na adres sekretariat@potrafiepomoc.org.pl lub bwb@um.wroc.pl.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.potrafiepomoc.org.pl

Organizatorzy zachęcają do zgłaszania i docenienia wspaniałej pracy osób i instytucji, które czynią miasto Wrocław bardziej przyjaznym i dostępnym dla wszystkich.

Dodaj komentarz