X edycja Poznańskich Dni Rodziny

  • przez
  • NGO
Plakat promujący X edycję Poznańskich Dni Rodziny

Dziesiąta, jubileuszowa edycja Poznańskich Dni Rodziny odbędzie się na przełomie maja i czerwca 2022 r.

Dzięki zaangażowaniu licznych partnerów w 2021 roku w Kalendarium Poznańskich Dni Rodziny znalazło się 300 wydarzeń i atrakcji. Były to bajki, ćwiczenia, warsztaty, eksperymenty, spektakle teatralne, prelekcje dla rodziców, turnieje, koncerty, zajęcia sportowe. Można je było posłuchać, wykonać, obejrzeć w zaciszu własnego domu lub doświadczyć na żywo.

W latach 2020 oraz 2021 ze względu na panującą w kraju pandemię, część wydarzeń zrealizowana została online. W tym roku, organizatorzy chcieliby zaproponować Poznaniankom i Poznaniakom, powrót do plenerowej formuły głównych wydarzeń. W tym trudnym czasie organizatorzy postarają się zorganizować coś również dla obywateli Ukrainy, goszczących w Poznaniu.

Od 15 maja do 1 czerwca 2022 r. na stronie internetowej Miasta Poznania publikowana będzie oferta społeczno-kulturalna adresowana do całych rodzin: dzieci, rodziców i seniorów. W zamyśle organizatorów część wydarzeń ma wspierać też integrację polsko-ukraińską.

Działające na rzecz mieszkańców stolicy Wielkopolski NGO mogą współtworzyć Dziesiąte Poznańskie Dni Rodziny i zgłaszać chęć organizacji wydarzeń. Realizowane przez organizacje pozarządowe wydarzenia w formule online jak i na żywo, należy zgłaszać do Kalendarium wg wzoru:

Data/ godzina/ nazwa organizatora/ nazwa wydarzenia/ informacje o wydarzeniu/ grupa docelowa/ lokalizacja wydarzenia/ ew. link do transmisji lub miejsca udostępnienia pliku/ ew. informacje o opłatach/ informacje dodatkowe na adres mailowy: marta_czainska@um.poznan.pl.

Zgłoszenia można przesyłać do 2 maja 2022 r.

W przypadku pytań należy wysłać wiadomość e-mail na adres: marta_czainska@um.poznan.pl.

Dodaj komentarz