Przejdź do treści

Dostępność Urzędu Miasta w Mosinie

Podczas moich wczorajszych odwiedzin w Mosinie zbadałem dostępność Urzędu Miasta dla osób z niepełnosprawnościami.

Pregnancy safety data on clomiphene and other drugs used to treat premenstrual syndrome and birth defects are limited. Pill, priligy, priligy, generic Cesena priligy 30 mg tablets. I was on the pill for a few years after having my son.

The most effective remedy of depression is also the best way to get rid of this illness. This medicine industriously is available in many forms, like tablets, powder, capsules, suppositories, and injections. Our pharmacist team works with them on a daily basis to find the lowest prices, and to ensure that you always have access to the medicine that is right for you.

Budynek Urzędu Miejskiego w Mosinie znajduje się na Placu 20 października 1. W sąsiedztwie wejścia wydzielono miejsce parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami. Przy wejściu głównym do placówki znajduje się podjazd dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Osoby te mogą swobodnie poruszać się jedynie po parterze budynku, gdyż w Urzędzie nie ma windy. Toaleta dla wózkowiczów znajduje się na parterze, tuż przy wejściu głównym do Urzędu. Jak dowiedziałem się od pracowników placówki  osoby niewidome i słabowidzące mogą wejść do Urzędu z psem asystującym i psem przewodnikiem. Urzędnicy poinformowali mnie również o tym, że w placówce dostępna jest pętla indukcyjna, a osoby głuche mogą skorzystać bezpłatnie z usług tłumacza Polskiego Języka Migowego. Muszą jednak zgłosić to minimum trzy dni robocze przed wizytą w Urzędzie.

Dostępność Urzędu Miasta w Mosinie oceniam w skali od 1 do 5 na czwórkę. Ocenę zaniżam ze względu na brak windy oraz to, że w budynku nie ma napisów w alfabecie brajla ani oznaczeń kontrastowych.

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030.
Logo Narodowego Instytutu Wolności

Dodaj komentarz