Dzień z serduszkiem

Plakat informujący o wydarzeniu Dzień z serduszkiem

W niedzielę 30 stycznia 2022 roku w godzinach od 12.00 do 17.00 w kręgielni Champions Bowling by Niku przy ulicy Piątkowskiej 200 w Poznaniu odbędzie się impreza pod hasłem „Dzień z serduszkiem”.

Wydarzenie rozpocznie się turniejem bowlingowym dla dzieci. Maluchy będą miały możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród, takich jak rodzinny bilet do Lumina Park, sportowe gadżety, paczki od Cinema City czy voucher na przejazd w Akademii Driftingu Crazy Carts. Kolejnym punktem „Dnia z serduszkiem” będzie dyskoteka dla dzieci „Mini Disco”, w której będą mogły uczestniczyć wszystkie maluchy. Zabawę uświetnią animatorki i didżej. Jej rozpoczęcie zaplanowane jest na godzinę 14.00.

Imprezie przyświeca szczytny cel-dochód z wpisowego wspomoże konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas tegorocznego 30. Finału Orkiestra gromadzi fundusze na wsparcie okulistyki dziecięcej.

Wpisowe na „Mini Disco” wynosi 10 zł, zaś na turniej i „Mini Disco” 30 zł.

Zapisów na „Dzień z serduszkiem” dokonywać można w recepcji, za pośrednictwem mediów społecznościowych lub pod numerem telefonu 570 44 55 50.

Więcej informacji o wydarzeniu uzyskać można tutaj.

Dodaj komentarz