Przejdź do treści

Ogólnopolski Program Edukacyjny „Świadomość Procentuje”

Do 31  maja 2023 r. potrwa proces przyjmowania zgłoszeń  do III edycji bezpłatnego Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Świadomość Procentuje”.

Projekt realizowany będzie we wrześniu bieżącego roku. Program ten to 10 tygodni bezpłatnych warsztatów dotyczących profilaktyki szeroko rozumianych problemów społecznych i emocjonalnych dzieci i młodzieży. Zajęcia w ramach przedsięwzięcia prowadzić będą znani  trenerzy mentalni – Michał Zawadki, Marzena Jankowska, Monika Kluza, Joanna Gdaniec i gość z Francji André Stern.

W prowadzonych w ramach projektu warsztatach może wziąć udział każdy. Inicjatywa adresowana jest  do:

  • przedszkolaków,
  • uczniów szkół podstawowych i średnich,
  • rodziców,

Tematyka warsztatów zostanie dostosowana do grupy wiekowej uczestników i do jej aktualnych potrzeb. W ramach przedsięwzięcia osoby biorące w nim udział otrzymają dostęp do specjalnie opracowanych zajęć online i materiałów szkoleniowych, dzięki którym nabytą wiedzę będą mogły utrwalać i porządkować.

Tegoroczna edycja programu to jego  trzecia odsłona.

By wziąć udział w projekcie „Świadomość Procentuje” trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy. Za jego pomocą można zapisać się jako rodzic lub nauczyciel, dodając swoje dzieci lub uczniów oraz zgłosić całą placówkę szkolną.

Program Świadomość Procentuje realizowany jest przez World Healthy Living Foundation ze środków zebranych przez tę organizację w ramach 1,5% podatku.

Więcej informacji można znaleźć na stronie:  www.swiadomoscprocentuje.pl

Dodaj komentarz