Przejdź do treści

Twórcze Działania – trójwymiarowy świat

W najbliższą sobotę, to jest dnia dwudziestego siódmego maja 2023 roku o godzinie 10:00 rozpocznie się wydarzenie zatytułowane “Twórcze Działania – trójwymiarowy świat” organizowane przez Niepubliczną Szkołę Podstawową “Otwarte Drzwi – Premium”.

Placówkę tę  powołano do życia dnia 1 września 2021 r. w miejsce Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Otwarte Drzwi”. Możliwość nauki w szkole dedykowana jest wyłącznie dziewczynkom i chłopcom  z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego.

W zbliżającą się sobotę, Niepubliczna Szkoła Podstawowa “Otwarte Drzwi – Premium” zaprasza wszystkich, a zwłaszcza zaś dzieci mające orzeczenie o kształceniu specjalnym wraz z rodzinami na kolejne wydarzenie z cyklu zatytułowanego “Twórcze Działania”. Tym razem pracownicy szkoły chcą zaprosić uczestników do przeżycia wspaniałej przygody z drukiem 3D. Poza tym w programie spotkania znalazły się warsztaty decoupage oraz tradycyjny poczęstunek.

Wstęp jest jak zawsze darmowy. Organizatorzy zapewniają, że dobra zabawa jest jak zawsze gwarantowana!

Wydarzenie adresowane jest do wszystkich Poznanianek i Poznaniaków, a zwłaszcza do rodziców i uczniów rozważających podjęcie nauki w placówce. Spotkanie stanowi  doskonałą okazję, do tego by wejść do świata tworzonego przez społeczność szkoły i zdecydować, by zostać w nim na dłużej!

Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Otwarte Drzwi-Premium” mieści się w Poznaniu przy Alei Niepodległości 36.

Dodaj komentarz