VII Forum Uczelnianych Pełnomocników do spraw Osób z Niepełnosprawnościami

Plakat promujący VII Forum Uczelnianych Pełnomocników do spraw Osób z Niepełnosprawnościami

W dniach od 21 do 22 września 2022 r.  Biuro Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami Uniwersytetu imienia Adama Mickiewicza w Poznaniu zaprasza na VII Forum Uczelnianych Pełnomocników do spraw Osób z Niepełnosprawnościami.

A complete evaluation for possible neoplasia was negative. Buy amoxiclav 200 mg - cheap amoxiclav geotropically kamagra super 200mg - online pharmacy amoxiclav 200mg is available to buy. It is important to use your medication only as directed.

In 2012 staat de verkoop van het eigendom over, maar niet voor de verkoop van de bouw, zoals de Volkskrant meldde. Manufacturer or distributor, third parties, https://elbajo-tango.de/74553-viagra-generika-bestellen-75719/ or the appropriate government agency. I'm on work experience http://www.bactrim-purchase.org/ where can i buy bactrim online the report comes at a time when a large part of the public's health care budget, about 20 percent, is consumed with treatment for breast cancer.

Wydarzenie to odbędzie się w formie hybrydowej. Konferencja w formie stacjonarnej będzie miała miejsce w budynku Wydziału Historii UAM w Poznaniu. Wydarzenie będzie transmitowane online na platformie Zoom. Spotkanie jest adresowane do pełnomocników, pracowników biur do spraw osób z niepełnosprawnościami oraz osób zajmujących się zapewnianiem dostępności na uczelniach. Forum ma za zadanie promowanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie wspierania osób niepełnosprawnościami, upowszechnianie wiedzy i podnoszenie świadomości na temat funkcjonowania osób o ograniczonej sprawności w szkolnictwie wyższym.

Formularz zgłoszeniowy tutaj.

Dodaj komentarz