Przejdź do treści

III edycja Pikniku Charytatywnego Motyliada za nami

Plakat promujący trzecią edycję pikniku charytatywnego zatytułowanego motyliada

Kilka dni temu, w Pamiątkowie odbyła się trzecia edycja Pikniku Charytatywnego zatytułowanego „Motyliada”, którego organizatorem było Stowarzyszenie „Motyl” Integracja Międzypokoleniowa z Cerekwicy.

Celem pikniku była integracja międzypokoleniowa i zebranie środków pieniężnych na rzecz dzieci z chorobami rzadkimi. Punktem kulminacyjnym wydarzenia była licytacja przedmiotów przekazanych przez przedsiębiorców i osoby prywatne. Środki pozyskane w trakcie licytacji zostaną przekazane na wsparcie terapii i leczenia dzieci z chorobami rzadkimi. W trakcie pikniku jego uczestniczki i uczestnicy korzystali z wielu różnorodnych atrakcji. Organizator przygotował wiele zabaw, konkursów i warsztatów, zarówno dla najmłodszych, jak i osób dorosłych. Dla osób kochających sport przygotowano między innymi możliwość wzięcia udziału w meczu siatkówki oraz pokazy krav magi i prezentację taekwondo. Dzieci mogły korzystać między innymi z dmuchańców, malowania twarzy oraz zabaw z animatorami, którzy dbali o dobrą atmosferę.

Podczas imprezy na uczestników imprezy czekały również  stoiska z rękodziełem, loterie fantowe i strefa gastronomiczna z pysznym jedzeniem.

Opracowano na podstawie artykułu dostępnego tutaj.

Dodaj komentarz