Jest już dostępny kwietniowy „Senioralny Poznań”

Dziś ukazał się najnowszy, kwietniowy numer miesięcznika „Senioralny Poznań”.

Czasopismo jest dostępne zarówno w wersji online jaki i papierowej. W najnowszym  numerze pisma znaleźć można informacje o Narodowym Spisie Powszechnym, który startuje już dziś. W kwietniowym wydaniu gazety Miejska Rada Seniorów zaprasza do lektury kolejnego ciekawego wywiadu. Jego bohaterem jest Wojciech Gaczak, inżynier budownictwa lądowego. Dział miesięcznika dedykowany kulturze zawiera opowieść o tym, jak w czasie pandemii odnaleźli się seniorzy będący aktorami.

Tytka Seniora zawiera wiele praktycznych informacji. Tym razem dotyczą one między innymi rehabilitacji seniorów po koronawirusie, zabiegów fizjoterapii domowej i konsultacji telefonicznych dla osób z chorobami otępiennymi. Tytka zawiera także informacje dla osób starszych, które chciałby zostać korespondencyjnymi przyjaciółmi i wymieniać z kimś listy. W dodatku do „Senioralnego Poznania” nie zabrakło także najświeższych wiadomości z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz przedstawienia oferty Miejsc Przyjaznych Seniorom.

Elektroniczna wersja „Senioralnego Poznania” do pobrania tutaj.

Lista punktów, w których można pobrać papierową wersję czasopisma tutaj.

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030.

Logo Narodowego Instytutu Wolności

Dodaj komentarz