Przejdź do treści

Bajki z krańców świata-spotkanie gawędziarskie

Plakat promujący spotkanie pod hasłem „Bajki z krańców świata”

Poznańskie Centrum Dziedzictwa i Brama Poznania zapraszają dzieciaki w wieku od 5 do 12 lat oraz opiekunów władających językiem polskim lub ukraińskim na pełne przygód i magii spotkanie gawędziarskie pod hasłem „Bajki z krańców świata”.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 29 października 2022 roku o godzinie 16.00 w sali warsztatowej muzeum Brama Poznania ICHOT przy ulicy Gdańskiej 2. Podczas spotkania grupa gawędziarzy i gawędziarek nie tylko przedstawi młodym słuchaczom historie ze szczęśliwym zakończeniem. Zabiorą oni  także małych Poznaniaków zarówno w świat pełen przygód jak i do krain pełnych grozy i fantastycznych stworzeń. Zaprezentowane zostaną wzbogacone oprawą muzyczną historie z różnych krajów świata. Będzie można wysłuchać bajek zarówno po polsku, jak i po ukraińsku.

Uczestnictwo w spotkaniu jest darmowe. Liczba miejsc podlega ograniczeniu. Decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w imprezie możliwy jest tylko wtedy, gdy uczestnicy otrzymają od Organizatora potwierdzenie na adres e-mail. Na spotkanie zapisywać się można za pośrednictwem formularza dostępnego tutaj i wysłanego na adres e-mail edukacja@pcd.poznan.pl.

Więcej informacji tutaj.

Dodaj komentarz