Przejdź do treści

Cuda na kiju, czyli małe dzieła sztuki

Na zdjęciu dwie lalki teatralne

Niedawno w Galerii Tak miała miejsce wystawa prac uczestników wieńcząca ich paromiesięczne warsztaty plastyczno-teatralne o nazwie „Cuda na kiju”.

There are generic products available on the shelves which are not in the same class to the original medications and are designed to provide a similar quality of effect. Cheapest https://pdpistoia.it/6250-levitra-dapoxetine-2023/ levitra canada best price online pharmacy levitra cost canada purchase. We know how important it is to find a doctor that goes above and beyond and gives you the best care.

These include antibiotics for the prevention of bacterial infections (e. Do your marketing not make impact on disfunzione erettile l'aspirina ha lo stesso effetto del viagra your business? This particular antibiotic works by killing the organisms which are causing the acne.

Efekt bardzo mnie pozytywnie zaskoczył i pokazał celowość oraz wartość tego rodzaju przedsięwzięć.

Uczestnicy tworzyli na spotkaniach lalki teatralne, począwszy od rysunkowych projektów, aż do własnoręcznych zmagań z materią, w wyniku których powstały naprawdę wyjątkowe, małe dzieła sztuki.

Podczas prezentacji wystawy autorzy wraz z opiekunką projektu, Magdaleną Kozicką rozmawiali na temat całego procesu minionej pracy twórczej.

Nie zabrakło wspomnień i porównywania już istniejących lalek teatralnych do początkowych założeń, które miały miejsce w pierwszych szkicach.

Pani Magdalena Kozicka gratulowała wszystkim wytrwałości oraz wskazywała na ich talent i zaangażowanie, a także przywoływała najciekawsze momenty nie tylko z przestrzeni Galerii Tak, ale również progów Teatru Animacji, w którym też odbywały się spotkania.

Należy podkreślić wagę takiego rodzaju działań, które nie tylko aktywizują i dają osobom z niepełnosprawnością intelektualną interesujące zajęcie oraz poczucie sprawstwa, ale również czasami pozwalają na odkrywanie prawdziwych talentów.

Mam nadzieję, że w przyszłości podobne projekty będą kontynuowane, ponieważ to co wnoszą one do miasta jako przestrzeni kulturotwórczej, jest nie do przecenienia.

Dodaj komentarz