Przejdź do treści

Tajemniczy ogród

Logo Polskiego Związku Głuchych

W środę, 12 stycznia 2022 r. Zarząd Główny Polskiego Związku Głuchych zaprasza na warsztat edukacyjny i konkurs makijażu kreatywnego zatytułowany „Tajemniczy ogród”.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15:15 webinarem na którym zostaną zaprezentowane zasady konkursu i wykonywania pięknego makijażu. Uczestniczki będą mogły wykonać makijaż i stylizację inspirowaną „Tajemniczym ogrodem” pod okiem profesjonalistki. Konkurs składać się będzie z trzech etapów. Przedrukowujemy jego program:

  1. Wykład na temat makijażu przeprowadzony przez koordynatorów dydaktycznych.
  2. Przygotowanie własnego face chartu zgodnego z tematyką konkursu oraz przesłanie zgłoszenia konkursowego wraz z wykonaną pracą na maila: janusz.pierzchalski@pzg.org.pl (imię, nazwisko + zdjęcie lub scan makijażu wykonanego na face charcie).
  3. Część praktyczna w pracowni Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Kampusie nr 1 w Warszawie. Wykonanie makijażu na partnerce/partnerze według wcześniej przygotowanego face chartu.

W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie zespoły 2- osobowe (studenci Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia oraz osoba głucha lub niedosłysząca).

Potrzebne akcesoria zakupuje Uczelnia.

Funkcję koordynatorów dydaktycznych pełnią: Pani mgr Wioletta Uzarowicz oraz Pani mgr Renata Godlewska.

Link do wydarzenia tutaj.

Film o konkursie w Polskim Języku Migowym można obejrzeć tutaj.

Dodaj komentarz