Druga seria programu „Down the road” z nowymi bohaterami

Na zdjęciu szóstka bohaterów drugiej serii programu „Down the road. Zespół w trasie”

10 stycznia w serwisie Player.pl premierę miał drugi sezon programu „Down the road”. Formuła nie różni się niczym od tego, do czego zdążyliśmy już przywyknąć po pierwszej serii programu. Znów szóstka bohaterów, znów masa emocji i niepowtarzalne wrażenia. Tylko że tym razem z nowymi uczestnikami.

W serii widzowie poznają szóstkę barwnych postaci – Paulinę Ochocką, Paulę Rakowską, Paulinę Pigan, Adama Wdówkę, Janka Skibę i Szymona Grzecha.

Przemek Kossakowski, który po raz drugi wyruszy ze wspomnianą grupą w podróż, tłumaczył, dlaczego stacja TTV zdecydowała się na zmianę.

– „Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że moglibyśmy spokojnie zrobić drugi sezon z bohaterami pierwszej edycji. Mielibyśmy zapewniony sukces, bo wiadomo, jakie reakcje wzbudził pierwszy sezon. Natomiast uznaliśmy, że byłoby to pójście na łatwiznę” – zauważył dziennikarz.

Pierwszy odcinek „Down the road” został udostępniony bezpłatnie, w każdą kolejną niedzielę w serwisie pojawią się dwa kolejne odcinki programu. Miejmy nadzieję, że stacja powtórzy sukces debiutanckiego sezonu.

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030.

Logo Narodowego Instytutu Wolności

Dodaj komentarz