Gwiazdkowy koncert muzyki filmowej

Plakat promujący koncert zatytułowany Aleja Gwiazd

Przypominamy, że w poniedziałek 13 grudnia 2021 roku o godzinie 18.30 w auli UAM przy ulicy Wieniawskiego 1 odbędzie się świąteczny koncert muzyki filmowej zatytułowany „Aleja Gwiazd”.

Organizatorem wydarzenia jest poznańskie Stowarzyszenie Na Tak. Koncert poprowadzi Tomasz Wolny. W świat muzyki filmowej uczestników koncertu zabiorą Orkiestra Reprezentacyjna Sił Powietrznych z Poznania pod dowództwem majora Pawła Joksa z wokalistką Edytą Krzemień oraz Dorota Osińska z zespołem, która zaprezentuje muzykę z Oscarowych produkcji. Podczas imprezy odbędzie się  licytacja, z której dochód przeznaczony zostanie na rzecz osób  niepełnosprawnych intelektualnie, będących podopiecznymi Stowarzyszenia Na Tak.

Ze względu na  bezpieczeństwo uczestników, podczas koncertu obowiązuje limit 50% miejsc. Przed wejściem na wydarzenie sprawdzane będą certyfikaty covidowe. W limit wliczane będą także osoby nieposiadające certyfikatu bądź niechcące udzielić odpowiedzi.

Bilety na koncert dostępne są w Centrum Informacji Kulturalnej, na stronie internetowej bilety.24 lub w biurze Stowarzyszenia Na Tak przy ul. Płowieckiej 15.

Ceny biletów wynoszą w zależności od miejsca 40, 45 i 50 zł.

Z organizatorami koncertu kontaktować można się pod nr tel. 693 685 785 lub na adres e-mail d.dudziak@natak.pl.

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się tutaj

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030.
Logo Narodowego Instytutu Wolności

Dodaj komentarz