Koncert Pogodny z okazji Ogólnopolskiego Dnia Walki z Depresją

Plakat promujący Koncert Pogodny z okazji Ogólnopolskiego Dnia Walki z Depresją

W poniedziałek, 22 lutego 2021 r. w godzinach od 20:00 do 21:00 Stowarzyszenie Aktywnie Przeciwko Depresji zaprasza na XIII edycję wydarzenia o nazwie „Koncert Pogodny z okazji Ogólnopolskiego Dnia Walki z Depresją”.

W tym roku po raz pierwszy wydarzenie to odbędzie się w formule online. Organizatorzy mają jednak nadzieję, że dzięki temu uda im się dotrzeć do jeszcze większej liczby odbiorców. Koncert ma za zadanie poruszyć serca publiczność i otworzyć je na problemy osób chorujących na depresję.

W koncercie wezmą udział: Julita Kożuszek, Jan Młynarski, Aleksandra Nykowska, Kuba Sienkiewicz, Stanisław Waszak i Katarzyna Żak. Koncert poprowadzą Joanna Kołaczkowska i Dariusz Wasilewski.

Partnerami wydarzenia są firmy Sanprobi i Lundbeck.

Link do transmisji zostanie zamieszczony bezpośrednio przed koncertem na stronie wydarzenia na Facebooku, która dostępna jest tutaj. Wydarzenie można będzie również obejrzeć na fanpagu Stowarzyszenia Aktywnie Przeciwko Depresji, do którego link dostępny jest tutaj.

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030.

Logo Narodowego Instytutu Wolności

Dodaj komentarz