Przejdź do treści

Nowe Laboratorium Wyobraźni: Ekologiczny spektakl plenerowy w Nurcie Nowego Cyrku

Plakat promujący spektakl C O 2 zmieniacie w klimacie?

W niedzielę, 18 września 2022 r. o godzinie 16:00 Poznański Park Naukowo-Technologiczny mieszczący się przy ulicy Rubież 46 zaprasza na spektakl terenowy zatytułowany „CO (2) Zmieniacie w klimacie?”

W obliczu obecnego kryzysu ekologicznego i zachodzących we współczesnym świecie zmianach społecznych Poznański Park Naukowo-Technologiczny podejmuje działania, które mają za zadanie zachęcić Poznanianki i Poznaniaków do aktywnej działalności na rzecz ochrony środowiska. Wynikiem tego jest przedstawienie zatytułowane „CO (2) Zmieniacie w klimacie? – Nowe Laboratorium Wyobraźni: Ekologiczny spektakl plenerowy w Nurcie Nowego Cyrku”. Podczas spektaklu publiczności zaprezentują się szczudlarze, żonglerzy, akrobaci oraz monocykliści. Plastyczna forma sztuki oparta została na muzyce i gestach, a nie narracji ustnej. Wszystko to sprawia, że przedstawienie jest dostępne dla szerokiego grona odbiorców.

Ekologiczny spektakl plenerowy zostanie wystawiony w ramach projektu: Nowe Laboratorium Wyobraźni dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Kultura – Interwencje. Edycja 2022

Widowisko sfinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznań.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Zobacz www.ppnt.poznan.pl/

Dodaj komentarz