Przejdź do treści

Pędzle w dłoń! Startuje V edycja konkursu plastycznego Integracji

Ewa Napora, akwarela. Obraz przedstawia leśny krajobraz.

Posiadasz pasję, którą chciałbyś podzielić się ze światem? Fundacja Integracja organizuje piątą odsłonę swojego konkursu plastycznego.

Najlepsze prace zgłoszone do plebiscytu zostaną zaprezentowane szerszej publiczności na telebimie podczas uroczystej Gali Integracji, organizowanej przez fundację zwykle pod koniec roku, w grudniu.

Jeżeli zatem jesteś autorem rzeźb, fotografii lub wyróżniających się obrazów, wyjdź z cienia i prześlij zdjęcie swojej twórczości na adres e-mail: tworczosc@integracja.org.

Najlepsze dzieła zostaną opublikowane na portalu www.niepelnosprawni.pl oraz na kanałach mediów społecznościowych Integracji.

„Tematyka, technika oraz ilość zgłaszanych prac jest dowolna, mogą to być obrazy, prace graficzne i fotograficzne, rzeźby, rękodzieło, ale również zdjęcia pokazujące pasje i zainteresowania autorów lub życie codzienne.Prosimy również o informację, kto jest autorem poszczególnych prac oraz jaką techniką zostały wykonane” – informuje redakcja portalu www.niepelnosprawni.pl.

Warto dzielić się swoim talentem i udowodnić, że osoby z niepełnosprawnościami, to niekiedy prawdziwi artyści, których twórczość nie miała jeszcze szansy wyjść na światło dzienne, a z tego powodu nie zawsze została doceniona. Pędzel w dłoń i do sztalug!

Dodaj komentarz