Spektakl o Irenie Sendlerowej z audiodeskrypcją i tłumaczeniem na PJM

Irena Sendlerowa

Dla spragnionych kultury i spektakli na deskach teatru, mamy dobrą wiadomość!

27 sierpnia 2022 roku w Teatrze Muzycznym w Poznaniu odbędzie się polska prapremiera spektaklu muzycznego „Irena”, poświęconego Sprawiedliwej Wśród Narodów ŚwiataIrenie Sendlerowej.

To opowieść o bohaterstwie i ogromnej odwadze, o heroicznej walce i niegasnącej nadziei. To hołd oddany historii i tej oraz tym, dzięki którym niemożliwe stało się możliwe. Oficjalne ogłoszenie premiery przez Teatr odbyło się w dzień jej 112 urodzin, które przypadały 15 lutego 2022 roku – czytamy na temat przedstawienia na stronie www.teatr-muzyczny.pl.

Tym bardziej warto dodać, że dzięki zaangażowaniu Fundacji Mili Ludzie spektakl „Irena” będzie można zobaczyć i usłyszeć z audiodeskrypcją i tłumaczeniem na Polski Język Migowy!

Premiera zbliża się wielkimi krokami, wkrótce znane będą szczegóły na temat dostępnych spektakli, o których będziemy na bieżąco informować.

Przygotowanie audiodeskrypcji i tłumaczenia na Polski Język Migowy jest możliwe dzięki realizacji projektu „Kinoteatr Muzyczny – dostępny! 2022” dofinansowanego ze środków budżetu Miasta Poznania.

Dodaj komentarz