Przejdź do treści

W tym tygodniu można dwa razy zwiedzić gamach CK Zamek z przewodnikiem

W środę, 24 maja 2023 roku Centrum Kultury Zamek mieszczące się w Poznaniu przy ulicy Święty Marcin 80/82 w Poznaniu zaprasza wszystkie mieszkanki i wszystkich mieszkańców Miasta Poznania i przybyłych do stolicy Wielkopolski gości na wydarzenie zatytułowane “Zwiedzanie Zamku z przewodnikiem”.

Zwiedzanie gmachu poznańskiego Centrum Kultury Zamek to znakomita lekcja historii. Jest to nie tylko przechadzka po istniejących obecnie pomieszczeniach dawnego Zamku cesarskiego lecz również, ukryta w opowieści przewodnika podróż do nieistniejących już wnętrzach cesarskiej rezydencji. Spacer po gmachu dawnej rezydencji cesarskiej pozwoli uczestniczkom i uczestnikom poznać architekturę państwa totalitarnego.

Przechadzka po Zamku z komentarzem przewodnika umożliwi zwiedzającym odkrycie tej niezwykłej budowli na nowo.

Zbiórkę uczestników przewidziano przy kasie Centrum Kultury  ZAMEK znajdującej  się w Holu Wielkim. Początek wydarzenia zaplanowano w najbliższą środę o godzinie 18:00.

Spacer potrwa około 60 minut.

Bilety na wydarzenie kosztują:

  • 15 złotych normalne
  • 12 złotych ulgowe.

Wejściówki można nabyć:

  • on-line, klikając tutaj,
  • w kasie Centrum Kultury Zamek
  • w poznańskim Centrum Informacji Kulturalnej przy ulicy Ratajczaka 44.

Uwaga!!! W dniu 26 maja 2023 roku, czyli w najbliższy piątek, odbędzie się Nocne Zwiedzanie Zamku z Przewodnikiem. Rozpocznie się ono o godzinie 20:30. Zbiórkę uczestników zaplanowano w Holu Wielkim. Bilety na wydarzenie kosztują 20 złotych. O wejściówki można pytać jeszcze w kasach Centrum Kultury Zamek i we wspomnianym wyżej poznańskim Centrum Informacji Kulturalnej. Zakończono sprzedaż biletów w serwisie bilety24.pl. Wydarzenie potrwa 90 minut.

fot. serwis bilety24.pl.

Dodaj komentarz