Rozmowa z Robertem Leszczakiem w Radiu Emaus

Zdjęcie, Robert Leszczak przy mikrofonie Radia Emaus

Wczoraj, to jest 11 stycznia 2022 r. o godzinie 20:00 gościem audycji „ Jak dobrze, że jesteś” emitowanej przez radio Emaus był Robert Leszczak, dyrektor Domu Opieki Społecznej w Lisówkach.

This is the type of drug most men will need to take. Buy norvasc budesonid ohne rezept kaufen on line in united states - julianpaulhofer.co.uk. A large amount of evidence suggests that it is more appropriate to consider nsaids versus anti-inflammatory drugs which include aspirin, ibuprofen, naproxen, and ketorolac.

The main purpose of the gel is to assist your body to eliminate the toxins in the blood. I've decided to do the same, and after some generikum sildenafil Delta del Tigre research i have picked a few. It can be taken in pill, capsule or liquid form and has been around for decades.

Redaktorka prowadząca program, Klaudyna Bogurska-Matys rozmawiała ze swoim gościem między innymi o tym, jak zmieniło się postrzeganie opieki nad bliskimi w domach opieki społecznej. Bohater audycji od 22 lat pracuje Domu Opieki Społecznej w Lisówkach i razem z podległymi mu ludźmi wkłada całe swoje serce, w to by seniorzy mieli najlepsze, zbliżone do domowych warunki życia. Zespół Domu Pomocy Społecznej w Lisówkach dba o komfortowe pokoje, domowe posiłki z uwzględniające specjalistyczne diety, doskonale wyposażoną bazę rehabilitacyjną, salę doświadczania świata do prowadzenia zajęć z osobami z demencją starczą czy z chorobą Alzheimera. W Domu Opieki Społecznej w Lisówkach znajduje się również przepiękna kaplica. DPS w Lisówkach ulokowano w malowniczej otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego, co jest dodatkowym walorem placówki.

Dodaj komentarz