Świat zwierząt w skali makro w ujęciach osób z niepełnosprawnościami

Plakat informujący o konkursie Świat zwierząt w skali makro w ujęciach osób z niepełnosprawnościami

Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych i Ich Rodzin ROKTAR z Rokietnicy zaprasza podopiecznych placówek znajdujących się na terenie powiatu poznańskiego, które prowadzą na co dzień terapię zajęciową do udziału w konkursie fotograficznym.

W konkursie mogą wziąć udział uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej i Środowiskowych Domów Samopomocy, którzy podczas wspólnych wyjść lub wycieczek mieli okazję obserwować zwierzęta z bliska. Jeśli udało się im uwiecznić je na zdjęciu, to Stowarzyszenie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie zatytułowanym: „Świat zwierząt w skali makro w ujęciach osób z niepełnosprawnościami”.

Rozstrzygnięcie konkursu, który odbywa się między innymi dzięki dofinansowaniu z budżetu powiatu poznańskiego, nastąpi 30 września 2021 roku.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie www.roktar.pl Informacje można uzyskać również dzwoniąc pod numer telefonu: 500 420 323 lub pisząc maila na adres: roktar@roktar.pl.

Wszystkie wymagane załączniki tutaj.

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030.

Logo Narodowego Instytutu Wolności

Dodaj komentarz