Tranquillo – spektakl Teatru Klucz imienia Wojciecha Deneki

Zdjęcie, aktorzy teatru klucz podczas próby

Przypominamy, że 13 grudnia 2022 r. o godzinie 16:00 w Sali Wielkiej poznańskiego Centrum Kultury Zamek, w ramach projektu Obecność odbędzie się spektakl w reżyserii Janusza Orlika zatytułowany „Tranquillo”.

Sztukę poznańskiej publiczności zaprezentuje Teatr Klucz imienia Wojciecha Deneki. Przedstawienie ma charakter taneczny, z małą ilością dialogów i monologów. Spektakl będzie tłumaczony symultaniczne na Polski Język Migowy. Aktorzy Teatru Klucz są uczestnikami Warsztatu Terapii Zajęciowej „Przylesie”, który jest placówką poznańskiego Stowarzyszenia Na Tak. Przygoda z teatrem w WTZ „Przylesie” rozpoczęła się w 2006 roku. Wówczas to utworzono pracownię teatralną, którą prowadzi Hanna Rynowiecka. Od wielu lat grupa współpracuje z Centrum Kultury Zamek. W 2022 roku opiekę artystyczną nad zespołem teatralnym objął Janusz Orlik, tancerz, choreograf i pedagog tańca.

Spektakl adresowany jest do widzów w każdym wieku. Będzie tłumaczony symultanicznie na Polski Język Migowy.

Bilety można nabyć tutaj.

Spektakl został zrealizowany w ramach projektu performatywnego „Obecność”, przygotowanego przez CK ZAMEK we współpracy z norweskim CODA Oslo International Dance Festival oraz warszawskim Teatrem 21 dzięki grantowi z Funduszy Norweskich i EOG.

Dodaj komentarz