Przejdź do treści

Fundacja Poland Business Run poszukuje beneficjentów

Ta informacja z pewnością zainteresuje osoby z niepełnosprawnością ruchową, po amputacji oraz kobiety po operacji mastektomii.

Przypominamy, że wciąż istnieje możliwość wysyłania wniosków na beneficjentów tegorocznej edycji charytatywnej sztafety biznesowej Poland Business Run.

W ramach akcji mogą zgłaszać się zainteresowani, którzy potrzebują dofinansowania do zakupu protez kończyn, sprzętu medycznego lub rehabilitacji.

Kolejną grupą społeczną, która może liczyć na pomoc są kobiety po mastektomii.

By zebrać środki niezbędne do pomocy swoim podopiecznym, Fundacja organizuje we wrześniu charytatywną sztafetę biznesową Poland Business Run.Od początku istnienia projektu pomoc otrzymało ponad 800 osób. Również w tym roku, 3 września, pracownicy firm i korporacji wystartują, by wesprzeć potrzebujących – czytamy na stronie www.niepelnosprawni.pl.

Do składania wniosków organizacja zaprasza osoby z całej Polski. Aby zostać beneficjentem, wystarczy wypełnić i wysłać wniosek. Można to zrobić poprzez formularz online lub za pośrednictwem poczty.

Komplet dokumentów wraz z załącznikami jest dostępny do pobrania pod adresem www.polandbusinessrun.pl w zakładce Dla Beneficjentów.

Dodaj komentarz