Przejdź do treści

Gry plenerowe na Ratajach

W czwartek, 4 maja 2023 r. w godzinach od 18:00  do 19:00 w parku na poznańskim Osiedlu Orła Białego, w pobliżu wybiegu dla psów odbędzie się wydarzenie zatytułowane “Gry plenerowe na Ratajach”.

Do wspólnej zabawy wszystkie poznaniaki i wszystkich poznaniaków w wieku od 6 do 15 lat zaprasza  Fundacja Kraina Nadziei.  Udział w zajęciach jest nieodpłatny. Spotkanie adresowane jest do rodzin z dziećmi. Jego uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję do tego, by  zagrać w gry plenerowe, takie jak: Dobble XXL, Matalaki Potworki, Molkky, Rzuty obręczami, The Floor is Lava.

Uwaga!!! Dzieci mogą  uczestniczyć w zajęciach tylko i WYŁĄCZNIE pod opieką rodziców lub opiekunów prawnych.

Organizator zastrzega, że “Wzięcie udziału w zajęciach jest jednoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. poz. 926 z późniejszymi zmianami) i wytycznymi RODO przez Fundację Kraina Nadziei w celu promocji, w tym publikacji wyników, zdjęć i sprawozdań z zawodów w prasie, na stronach internetowych oraz radiu i telewizji”.

Szczegółowy regulamin zajęć tutaj.

Grupa dla osób zainteresowanych częstym uczestnictwem w spotakniach, które odbywają się cyklicznie: https://www.facebook.com/groups/gryplenerowenaratajach

Partnerami spotkania są Wydawnictwo Rebel i Wydawnictwo Tactic Games.

Dodaj komentarz