Przejdź do treści

Polacy z trzema medalami na Mistrzostwach w Norwegii! I to jeszcze nie koniec…

Na zdjęciu Igor Sikorski – zdobywca srebrnego medalu podczas slalomu giganta

Wyśmienicie wiedzie się polskiej reprezentacji na rozpoczętych tydzień temu Mistrzostwach Parasportów Zimowych w Lillehammer.

Dwa srebrne medale wywalczyli mężczyźni –Wojciech Skupień oraz Igor Sikorski. Na najwyższym stopniu podium stanęła natomiast Monika Kotzian.

Pierwszego dnia zawodów Wojciech Skupień zakończył rywalizację ze srebrnym krążkiem w biegu na 12,5 km.

Następnie, snowboardzistka Monika Kotzian zajęła pierwsze miejsce, ciesząc się złotem,a chwilę później, w środę – 19 stycznia, drugą lokatę i srebrny medal zdobył w zaciętej walce podczas slalomu giganta Igor Sikorski.

Mistrzostwa Świata w Norwegii potrwają jeszcze parę dni i zakończą się w niedzielę – 23 stycznia. Udział w nich bierze przeszło 800 zawodników z 42 krajów.

Trzymamy kciuki i mamy nadzieję na jeszcze więcej sportowych emocji!