Stwardnienie rozsiane: różne oblicza tej samej choroby

Grafika promująca webinar pt.: Stwardnienie rozsiane: różne oblicza tej samej choroby

Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego organizuje bezpłatny webinar pt.: „Stwardnienie rozsiane: różne oblicza tej samej choroby”. Transmisja odbędzie się we wtorek, 16 lutego w godzinach od 18:00 do 20:00 na Facebooku.

„Podczas spotkania eksperci przedstawią najważniejsze zagadnienia związane z różnym przebiegiem stwardnienia rozsianego (SM) a także kluczowe elementy rozmowy lekarz-pacjent, które mogą pozytywnie wpłynąć na proces diagnostyczny i decyzje terapeutyczne. Odpowiedzą też na pytania, które będzie można zadawać im na czacie w trakcie webinaru. Gościem spotkania będzie również Wojciech Mikołuszko – dziennikarz i autor książek dla dzieci, który choruje na postać pierwotnie postępującą SM i podzieli się swoimi doświadczeniami” – informują organizatorzy.

Wydarzenie jest bezpłatne i nie wymaga wcześniejszej rejestracji. Śledzić wydarzenie można na Facebooku, za pośrednictwem którego odbędzie się transmisja.

Link dostępny jest tutaj.

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030.

Logo Narodowego Instytutu Wolności

Dodaj komentarz