Przejdź do treści

Zbiórka pieniędzy na pomoc osobom z głęboką niepełnosprawnością

Logo Czerwonaka oraz logo Fundacji Pora Na Nas

Nowo powstała Fundacja Pora Na Nas gromadzi fundusze na pomoc osobom dotkniętym głęboką niepełnosprawnością.

Fundacja powołana została 7 czerwca bieżącego roku. Jej celem jest pomoc rodzinom, w których są dzieci z niepełnosprawnością.

Członkowie organizacji pragną utworzyć świetlicę „Polanka”, dzięki której udałoby się zapewnić opiekę wytchnieniową tym, którzy na co dzień zajmują się osobami niesamodzielnymi.

Pozostawiając podopiecznego pod okiem wykwalifikowanej kadry terapeutów,opiekun osoby z niepełnosprawnością zyskałby czas na zadbanie o swoją kondycję, zrobienie zakupów czy załatwienie spraw urzędowych.

Kolejnym celem Fundacji jest utworzenie przedszkola terapeutycznego „Nie bój żaby”, dedykowanego ośmiorgu dzieciom z niepełnosprawnościami. Pobyt w takiej placówce zapewniłby im kompleksową, wieloraką terapię.

Członkowie Fundacji „Pora Na Nas” planują wyposażyć gabinety, w których to, miałyby być prowadzone zajęcia z dziećmi.

Prowadzony przez Fundację Ośrodek, którego siedziba mieści się przy ulicy Radosnej 12 w Kicinie w Gminie Czerwonak, swą działalność zainaugurował 4 lipca 2022 roku.

Zarówno Ośrodek, jak i Ogród Marzeń, w którym pacjenci mogliby spędzać czas na wolnym powietrzu, powinny pozostać miejscami o wysokim standardzie opieki nad niepełnosprawnymi.

W tym celu muszą zostać one zaopatrzone w niezbędne sprzęty oraz pomoce, służące do prowadzenia terapii.

Z uwagi na to, członkowie Fundacji Pora Na Nas chcą zebrać wysokie środki finansowe. Możemy im w tym pomóc!

Zbiórkę można wesprzeć, wpłacając darowiznę za pośrednictwem portalu pomocowego zrzutka.pl, odwiedzając facebookową grupę z licytacjami „DRUŻYNA JACKA”, bądź wpłacić drobną kwotę na konto Fundacji.

Numer konta:12 1750 1312 6886 3296 2123 1369.

Więcej informacji o założeniach Fundacji tutaj.

Dodaj komentarz