Przejdź do treści

Cykl mastermindów dla członków zarządów NGO

Począwszy od dnia 27 stycznia 2023 r. Centrum PISOP zaprasza przedstawicieli NGO na kontynuację cyklu mastermindów, podczas których po raz kolejny dojdzie do konstruktywnej wymiany wiedzy.

Spotkania adresowane są dla osób zarządzających organizacjami: prezesów i członków zarządu. Wydarzenia odbywać się będą na platformie ZOOM raz w miesiącu, w godzinach od  9.00 do 10.30. Każdy z warsztatów poświęcony będzie oddzielnemu tematowi. W pierwszej części spotkania prowadząca warsztaty Ewa Gałka wprowadzi do tematu, a następnie osoby uczestniczące będą wymieniały  się doświadczeniami, przekazując sobie sprawdzone rozwiązania i podpowiedzi jak radzić sobie z problemami.

Pierwsze wydarzenia w ramach cyklu odbędą się w styczniu i lutym. Harmonogram mastermindów:

  • 27 stycznia: planowanie działań w NGO
  • 17 lutego: oferty realizacji zadań publicznych

Formularz zgłoszeniowy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeoblR6ob9IBMQH3WpGOVgEQbqLY93a5jdsSxtDY69BTOjP_A/viewform

UWAGA: w formularzu można zapisać na jedno lub dwa spotkania.

Spotkania odbędą się w ramach projektu „CAMP – Centrum Aktywnych Mieszkańców w Poznaniu” realizowanego dzięki dotacji pochodzącej z programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

Dodaj komentarz