Przejdź do treści

Jarmark Pomysłów

Zdjęcie rozświetlona choinka na rynku w lesznie

2 grudnia 2022 r. u zbiegu ulic Wróblewskiego i Leszczyńskich w Lesznie odbędą się Targi Ekonomii Społecznej zatytułowane „Jarmark Pomysłów”.

Impreza na stałe wpisała się w terminarz wydarzeń organizowanych na terenie Miasta Leszna. Dla jego mieszkańców jarmark stanowi znakomitą możliwość do zakupu upominków, wspólnego kolędowania i wprowadzenia się w Bożonarodzeniowy nastrój. Organizatorzy podczas tegorocznej edycji wydarzenia szczególną uwagę zwrócą na postać Świętego Mikołaja. Centrum PISOP i Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Lesznie zapraszają fundacje, stowarzyszenia, spółdzielnie socjalne, centra integracji społecznej i Warsztaty Terapii Zajęciowej do udziału w przedsięwzięciu. Jest ono dla nich świetną okazją do zaprezentowania swojej działalności. Jest to największa w subregionie leszczyńskim tego typu impreza, która ma na celu promocję działań podmiotów ekonomii społecznej. Jest to dla nich szansa na reklamę, sprzedaż produktów, poznanie oferty innych wystawców oraz nawiązanie sieci kontaktów i wsparcia.

Zgłoszenia przyjmowane są na adres e-mail: ngo@moprleszno.pl oraz pod numerem telefonu: 661 213 131. Formularz zgłoszeniowy można pobrać tutaj.

Wydarzenie zostało dofinansowane z środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Dodaj komentarz