Przejdź do treści

Spacer z mentorami

Grafika promująca wydarzenie zatytułowane spacer z mentorami

W dniu 25 czerwca 2024 r. godzinie 10.00 w siedzibie Pracowni Ekonomii Społecznej „Ładne Rzeczy” przy ulicy Święty Marcin 57 w Poznaniu rozpocznie się trzecia edycja wydarzenia zatytułowanego „Spacer z mentorami”.

Omawiane wydarzenie to spotkanie liderek i liderów biznesu z liderkami i liderami organizacji pozarządowych. Podczas wspólnej przechadzki jej uczestnicy będą dyskutować na temat wyzwań zawodowych. Wydarzenie to znakomita okazja, do tego by nawiązać wartościowe relacje i przestrzeń do rozmowy, w której uczestniczki i uczestnicy będą uczyć się od siebie nawzajem. Osoby biorące udział w spacerze będą także dzielić się doświadczeniami.

Uwaga! Na spotkanie obowiązują zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona. W pierwszej kolejności w przechadzce uczestniczyć będą osoby, które nie brały udziału w spacerze w zeszłym roku. Formularz zgłoszeniowy zawiera pytania otwarte. Organizatorzy proszą osoby zainteresowane udziałem w spacerze o kilka słów o ich dotychczasowych działaniach oraz o wskazanie interesującej ich dziedziny wiedzy.

Link do formularza zgłoszeniowego dostępny jest tutaj.

Spotkanie zostało sfinansowane ze środków budżetowych Miasta Poznania w ramach projektu „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej” w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027 (FEW), który współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+).

Dodaj komentarz