Szkolenie z zakresu autoprezentacji dla NGO z subregionu leszczyńskiego

Plakat promujący szkolenie z zakresu autoprezentacji dla NGO

22 lutego 2021 r. w godzinach od 9:00 do 14:00 Centrum PISOP zaprasza przedstawicieli NGO z subregionu leszczyńskiego na szkolenie online dotyczące autoprezentacji.

Uczestnicy zajęć poznają odpowiedzi na pytania „Jak w atrakcyjny sposób przedstawiać się i swoją organizację? oraz w Jak poradzić sobie z tremą w trakcie wystąpień publicznych? Szkolenie prowadzić będzie Magdalena Włodarczak, dziennikarka, autorka zdjęć i założycielka Fundacji ProYourself.

Szkolenie odbędzie się na platformie internetowej Zoom. Jest ono adresowane do wszystkich przedstawicieli organizacji NGO z powiatów: gostyńskiego, grodziskiego, kościańskiego, leszczyńskiego i miasta Leszna, międzychodzkiego, nowotomyskiego, rawickiego i wolsztyńskiego.

Zgłoszenia za pośrednictwem specjalnego formularza zgłoszeniowego przyjmowane są przez Magdalenę Wróblewską na adres e-mail: magdalena.wroblewska@pisop.org.pl. Formularz można pobrać tutaj.

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030.

Logo Narodowego Instytutu Wolności

Dodaj komentarz