Przejdź do treści

Weź udział w akcji! Niech „Twoja szkoła pomaga”!

Uczniowie w szkolnych ławkach i nauczyciel piszący na tablicy

Gimzi – polska firma zajmująca się pozyskiwaniem funduszy dla organizacji, stowarzyszeń i generalnie – III sektora, organizuje akcję o nazwie ”Twoja szkoła pomaga”.

W ramach inicjatywy możliwe jest utworzenie zbiórki finansowej na rzecz wybranej organizacji pożytku publicznego. Szkoła może otrzymać wówczas 20 proc. zebranej kwoty na pokrycie kosztów ustalonego celu.

W ramach akcji „Twoja szkoła pomaga” firma Gimzi chce zachęcić placówki oświatowe do zaangażowania się w pomoc charytatywną i lokalne przedsięwzięcia.

W ten sposób wspólnie pomożemy zrealizować ważne społecznie cele oraz wniesiemy element edukacji i wychowania. Dodatkowo, w zamian za przeprowadzenie zbiórki Twoja placówka otrzyma 20 proc. zebranej kwoty – deklarują pomysłodawcy idei.

Remont sali gimnastycznej, zakup sprzętu komputerowego, sfinansowanie stypendium dla najlepszych uczniów?

Dzięki akcji „Twoja szkoła pomaga”, wspierając innych, znajdziesz środki na dowolny cel.

Uczniu! W okresie od 1 do 30 września możesz przeprowadzić zbiórkę w swojej szkole. Firma przekaże Ci wszystkie materiały, tak aby trafiły do jak największej liczby potencjalnych darczyńców – rodziców, personelu i wszystkich przyjaciół ze szkolnych ławek.

Pieniądze ze zbiórki trafią bezpośrednio na konto wybranej przez Ciebie organizacji. Po zakończeniu zbiórki, na podstawie właściwych przepisów na konto Twojej szkoły zostanie przekazana kwota stanowiąca 20 proc. sumy przeprowadzonej w Twojej szkole zbiórki.

Jeśli akcja się powiedzie możesz ją powtórzyć dla tej samej organizacji lub wybrać inną – czytamy na stronie www.twojaszkolapomaga.pl.

Zgłosić szkołę można za pośrednictwem formularza dostępnego tutaj.

Dodaj komentarz