Przejdź do treści

II Ogólnopolskie Targi Dostępności

plakat promujący drugie ogólnopolskie targi dostępności 

Do poniedziałku, 22 maja 2023 r. przyjmowane są zgłoszenia wystawców na Drugie Ogólnopolskie Targi Dostępności. 

W dniach od 6 do 7 czerwca 2023 r. w budynku Centrum Wystawienniczo-Kongresowego w Opolu odbędą się  Ogólnopolskie Targi Dostępności. Organizatorzy zapraszają do udziału w wydarzeniu wystawców z całej Polski. 

W zeszłym roku Targi Dostępności również odbyły się w Opolu. Spotkanie to pokazało, że oczekiwania środowiska osób o ograniczonej sprawności w obszarze dostępności są ważne. Dotyczą one dóbr i usług w zakresie prezentacji oferty z dziedziny rozwiązań technicznych i technologii asystujących, które mają za zadanie niwelowanie barier w dostępie do dóbr i usług oraz codziennej aktywności osób z niepełnosprawnych. Organizatorzy wychodząc naprzeciw potrzebom środowiska osób z niepełnosprawnościami i kontynuując podjęte działania zapraszają wszystkich II Ogólnopolskie Targi Dostępności.

Po raz kolejny impreza ma pokazać jak różnorodne jest zagadnienie związane z zapewnianiem dostępności. Organizatorzy będą starali się przełamać schematy w myśleniu o tej, jakże ważnej dziedzinie życia społecznego. Targi to świetna platforma do zaprezentowania różnych obszarów dostępności w tym architektonicznej, cyfrowej czy informacyjno-komunikacyjnej.

Ze strony Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przedrukowuje informacje ogólne o drugiej edycji Targów Dostępności wraz z danymi kontaktowymi Organizatorów: 

Informacje Ogólne

  • Tegoroczna edycja Targów odbędzie się w dniach 6 i 7 czerwca 2023 w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu (ul. Wrocławska 158, 45-835 Opole)
  • Udział w Targach jest bezpłatny, ofertę i bardziej szczegółowe dane znajdą Państwo w załączonych dokumentach:

– Ofercie dla wystawców,

– Planie Targów Dostępności w Opolu.

Obydwa powyższe dokumenty można pobrać tutaj.  

Przyjmowanie zgłoszeń

Organizatorzy proszą o potwierdzenie chęci uczestnictwa w Targach do dnia 22 maja 2023 r.

Również do tej daty czekają na materiały do Katalogu Targowego, który wzorem ubiegłego roku zamierzają wydać w wersji papierowej i elektronicznej.

W razie pytań organizatorzy proszą o kontakt:

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na wydarzenie!

Dodaj komentarz