Przejdź do treści

Adventure – Festiwal Młodych Talentów

Stowarzyszenie Dwie Strony Medalu z Gdyni zachęca dzieci (od 7. roku życia) i młodzież (do 18. roku życia) uzdolnione muzycznie do uczestnictwa w 3. edycji Integracyjnego Festiwalu Młodych Talentów „Adventure Festiwal” im. Artura Przygody.

Zgłoszenia można wysyłać od 1 października br. do 15 lutego 2024 r. za pośrednictwem maila na adres: adventurefestiwal@gmail.com.

W załączeniu e-maila zgłoszeniowego należy zamieścić wypełnioną i podpisaną ankietę zgłoszeniową,regulamin festiwalu, maksymalnie 5-minutowy filmik dokumentujący talent uczestnika, załadowany w formie pliku w formacie mp4 lub linku do widea z portalu YouTube (link należy zamieścić w treści wiadomości), a także potwierdzenie wpłaty opłaty wpisowej. W temacie wiadomości trzeba zawrzeć „ZGŁOSZENIE NA FESTIWAL (imię i nazwisko uczestnika)”.

W przypadku przesłania zgłoszenia uczestnika z niepełnosprawnością nie ma potrzeby skanowania orzeczenia o niepełnosprawności– wystarczy zaznaczyć w ankiecie zgłoszeniowej fakt, że uczestnik posiada niepełnosprawność.

Regulamin festiwalu można pobrać tutaj.

Ankietę zgłoszeniową można pobrać tutaj.

Patronat nad wydarzeniem objął portal niepelnosprawni.pl oraz magazyn Integracja.

Dodaj komentarz