Koncert Walentynkowy w Swarzędzu

Plakat promujący Koncert Walentynkowy Mateusza Ziółko

W najbliższą sobotę, 13 lutego 2021 r. o godz. 18.00 Gminny Ośrodek Kultury w Swarzędzu zaprasza na Koncert Walentynkowy.

Gwiazdą wieczoru będzie Mateusz Ziółko,  pianista, wokalista, kompozytor i autor tekstów. Artysta ten jest zdobywcą wielu nagród i wyróżnień. Muzyk zwyciężył  w konkursie „Super Debiuty” na 51 Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Mateusz Ziółko jest również zwycięzcą III edycji programu „The Voice Of Poland” oraz X edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Mateusz Ziółko w listopadzie 2016 r. wydał debiutancki singiel „W płomieniach”, który przez cały 2017 rok był najczęściej granym utworem we wszystkich krajowych rozgłośniach radiowych. Na platformie YouTube teledysk z utworem ma 62 miliony wyświetleń. W 2017 roku wokalista  wydał płytę zatytułowaną „Na nowo”. W sierpniu 2020 r. kompozytor przedstawił swój najnowszy utwór zatytułowany „S.O.S”, będący zapowiedzią jego drugiego albumu.

Koncert będzie można obejrzeć na żywo w Swarzędzkiej Telewizji Kablowej i w serwisie YouTube Gminnego Ośrodka Kultury w Swarzędzu. Link do kanału, na którym będzie można obejrzeć wydarzenie tutaj.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030.

Logo Narodowego Instytutu Wolności

Dodaj komentarz