Przejdź do treści

Przygoda z grami

W czwartek, 15 czerwca 2023 r. w godzinach od 18:00 do 19:00 w Domu Kultury „Na Pięterku” na Osiedlu Orła Białego 5 w Poznaniu odbędzie się wydarzenie zatytułowane „Przygoda z grami”.

Na wydarzenie zapraszają Fundacja Kraina Nadziei i Dom Kultury „Na Pięterku”.  Warsztaty „Przygoda z grami” to bezpłatne zajęcia, w trakcie których osoby  w wieku od 6 do 15 lat pograją w gry planszowe. Uczestnicy będą mogli zagrać w gry  Detektyw Szczebrzeszyn, Dlaczego koty mają wąsy?, Fabula Rasa: Morskie opowieści, Hej to moja ryba!, Jaki jest?, Kółka i spółka, Mam Cię!, Palce w pralce, Papuzia tratwa, Polowanie na robale, Sen, Ship Ahoy!, Słowo Stwory, Tęcza, Trucizna, i inne gry.

Informacje: e-mail: kraina_nadziei@wp.pl,  tel. 888997120.

Uwaga! Organizatorzy informują, że: “Wzięcie udziału w zajęciach jest jednoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. poz. 926 z późniejszymi zmianami) i wytycznymi RODO przez Fundację Kraina Nadziei w celu promocji, w tym publikacji wyników, zdjęć i sprawozdań z zawodów w prasie, na stronach internetowych oraz radiu i telewizji.”

Fundacja Kraina Nadziei dziękuję Domowi Kultury „Na Pięterku” za bezpłatne użyczenie sali i pomoc w organizacji wydarzenia.

Dodaj komentarz