Przejdź do treści

Moje zdrowie psychiczne – moje życie

Fundacja Strefa Innowacji zaprasza osoby z niepełnosprawnościami do udziału w projekcie zatytułowanym „Moje zdrowie psychiczne – moje życie”.

Organizacja ta oferuje osobom niepełnosprawnym możliwość skorzystania ze wsparcia psychologicznego w ramach projektu „Moje zdrowie psychiczne – moje życie”, który adresowany jest do wszystkich osób z niepełnosprawnościami oraz osób najbliższych im ludzi w związku z negatywnymi konsekwencjami epidemii SARS-CoV-2.

O projekcie:

Celem Projektu  jest udzielenie profesjonalnego wsparcia psychologicznego osobom z niepełnosprawnościami oraz ich bliskim – ich rodzicom, dzieciom, rodzeństwu, wnukom oraz opiekunom. Do udziału w programie mogą zgłaszać się osoby z niepełnosprawnościami z całej Polski. Każda z osób biorących udział w projektu będzie mogła skorzystać z 15 godzin indywidualnych porad psychologicznych. Konsultacje w ramach projektu będą odbywać się w sposób zdalny, za pośrednictwem internetu.

Projekt adresowany jest do:

  • osób z niepełnosprawnością lub osób z najbliższego otoczenia osoby z niepełnosprawnością (rodzice, rodzeństwo, współmałżonek, dziadkowie, i inni opiekunowie).
  • dla osób pełnoletnich i małoletnich za zgodą przedstawiciela ustawowego
  • dla mieszkańców Polski.

Osoby zainteresowane po więcej informacji i dokumenty zgłoszeniowe Fundacja Strefa Innowacji zaprasza na stronę projektu:  https://strefai.org.pl/moje-zdrowie-psychiczne-moje-zycie/

Odpowiedzi na dodatkowe pytania związane z realizacją projektu można uzyskać dzwoniąc pod numer telefonu:  697 537 888 lub wysyłając wiadomość e-mail za pomocą poczty elektronicznej na adres: psycholog@strefai.org.pl.

Projekt „Moje zdrowie psychiczne – moje życie” dla osób z niepełnosprawnościami oraz osób najbliższych w związku z negatywnymi konsekwencjami epidemii SARS-CoV-2” został w całości sfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Całkowity koszt zadania: 102 777, 78 PLN.

O organizatorze projektu:

Celem, dla którego powołano warszawską Fundację Strefa Innowacji jest wspieranie rozwoju i podnoszenie komfortu życia społeczeństwa poprzez ułatwianie dostępu do edukacji, pracy oraz rozwoju osobistego i zawodowego. Fundacja działa na rzecz integracji społecznej i zawodowej osób zagrożonych wykluczeniem, w szczególności kobiet i osób z niepełnosprawnościami. Organizacji tej zależy na tym, by każda osoba miała możliwość rozwijania swojego potencjału, dzieliła się talentami i doświadczeniem z innymi.

Dodaj komentarz