Przejdź do treści

Siódma edycja akcji „Tankowanie na urodziny”

Co łączy: Przemysława Babiarza – legendarnego polskiego komentatora sportowego, franciszkanina ojca Leonarda Bieleckiego, Krystiana Włodarczaka z Fundacji Siepomaga oraz Tomasz Wolnego, dziennikarza telewizyjnego?

Z pozoru mogłoby się wydawać, że nic. A jednak jest wręcz przeciwnie. Całkiem sporo ich łączy. Wszyscy czterej panowie obchodzą urodziny na początku listopada i są ambasadorami akcji Stowarzyszenia Na Tak zatytułowanej „Tankowanie na urodziny”.  Całkowity dochód z przedsięwzięcia przeznaczony jest na paliwo potrzebne na realizację dojazdów dzieci i dorosłych osób z niepełnosprawnością, będących podopiecznymi Stowarzyszenia Na Tak na bezcenną dla nich rehabilitację. Stowarzyszenie potrzebuje w sumie 6 tysięcy litrów paliwa. Będzie to ilość ropy i benzyny, która wystarczy, żeby osoby objęte opieką tej organizacji miały zapewniony dowóz na rehabilitację przez cały rok, czyli do następnej edycji akcji „Tankowanie na urodziny”.

Wspomóc akcję można tutaj.

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030.

Logo Narodowego Instytutu Wolności

Dodaj komentarz