Przejdź do treści

Też możesz tam być – transmisja online z 28. Wielkiej Gali Integracji

Grafika, promocja 28. Wielkiej Gali Integracji.

Już jutro, tj. 18 listopada na terenie Areny Ursynów będzie miała miejsce 28. Wielka Gala Integracji. Osoby, które nie będą mogły być na miejscu, organizatorzy zapraszają o 17:00 na transmisję online.

Wielka Gala Integracji to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie kulturalne o takim zasięgu, w pełni dostępne, przystosowane do widzów o dodatkowych potrzebach.

Podczas Gali zapewniona zostanie audiodeskrypcja, tłumaczenie na PJM, pętle indukcyjne oraz przestrzeń dostępna dla osób poruszających się na wózkach.

Dla osób, które nie mogą uczestniczyć w wydarzeniu będzie prowadzona transmisja na żywo na portalu www.niepelnosprawni.pl.

W tym roku na scenie wystąpią oczywiście wybitni artyści. Tym razem zobaczymy między innymi: Grzegorza Dowgiałłę – piosenkarza, aranżera i multiinstrumentalistę oraz aktora.

Wraz z Grzegorzem wystąpi też Emilia Stalmach – wokalistka, a z zamiłowania aktorka.

Czas umilą również: Patrycja Błach – niezwykle utalentowana piosenkarka, która mimo niepełnosprawności w formie niedosłuchu ciągle olśniewa swoim głosem. Laureatka wielu festiwali i konkursów muzycznych między innymi Festiwalu Zaczarowanej Piosenki, Szansy na Sukces czy programu All Together Now.

Gwiazdą wieczoru będzie Kamil Bednarek – wokalista znany doskonale nie tylko miłośnikom muzyki reggae. W latach 2008-2012 założyciel formacji Star Guard Muffin. Od 2012 roku prowadzi indywidualną działalność artystyczną. Ze swoimi zespołami wydał do tej pory siedem płyt studyjnych, z których trzy uzyskały status platynowych.

Aby tradycji mogło się stać zadość podczas wydarzenia wręczone zostaną Medale „Przyjaciel Integracji”.

Od 1997 r. wyróżnienia te wędrują do organizacji, firm i osób, które charakteryzują się otwartością i wrażliwością oraz działają na rzecz środowiska nie z formalnego obowiązku, lecz w ramach realizacji społecznej odpowiedzialności.

Doznań artystycznych podczas gali dostarczy również wirtualna i stacjonarna wystawa prac plastycznych osób z niepełnosprawnością. W tym roku dostarczono ponad 2 tys. egzemplarzy.

Ponadto uczestnicy gali będą mieli okazję stworzyć razem pracę artystyczną zostawiając „cząstkę siebie” na powstającej w czasie rzeczywistym instalacji.

Link do transmisji na kanale You Tube tutaj;

Link do transmisji na kanale Youtube (audiodeskrypcja) tutaj;

Link transmisji na facebooku Integracji tutaj.

Dodaj komentarz