Przejdź do treści

InteGRA poznańskich NGO – QUIZ SHOW

plakat promujący quiz show dla poznańskich ngo

W środę, 29 listopada 2023 r.  o godzinie 18:30 w Galerii Posnania w stolicy Wielkopolski  rozpocznie się InteGRA poznańskich NGO – QUIZ SHOW. 

Organizacje pozarządowe, które chcąc wziąć udział w tej wspaniałej inicjatywie integrującej środowisko poznańskich społeczników powinny zebrać drużynę i odważyć się stanąć w szranki z innymi ekipami utworzonymi przez inne NGO-sy. Quiz Show jest to rodzaj kreatywnej zabawy i intelektualnej rozrywki. Podczas rozgrywki każda z drużyn udziela odpowiedzi na pytania z wiedzy ogólnej, oglądając filmy, słuchając muzyki i dobrze się bawiąc.

Uwaga! Każda z drużyn, w skład której wchodzą członkowie poszczególnych organizacji trzeciego sektora lub jej wolontariuszy może składać się  maksymalnie z 7 osób. Zgłoszenia przyjmowane są do 27 listopada 2023 r. 

Uwaga! W wydarzeniu mogą uczestniczyć wyłącznie organizacje społeczne z Poznania lub działające na rzecz  mieszkanek i mieszkańców stolicy Wielkopolski.

Organizatorzy  Quiz Show przewidzieli nagrody dla uczestników. Stąd apel do poznańskich NGO!  Nie odkładajcie wysłania zgłoszenia na ostatnią chwilę i zapisujcie się już dziś!

Przypominam!!! Wydarzenie rozpocznie się już  29 listopada 2023 roku  o godzinie 18:30 przy #ScenaFoodFyrtla w Posnania

Wszyscy uczestnicy będą mogli skorzystać ze strefy gastro i baru. 

Wydarzenie współfinansowane jest ze środków budżetowych Miasta Poznania. 

Dodaj komentarz